Dodany: 2014-04-29 14:47:24
 

Psychologia ewolucyjnaCoraz więcej osób każdego roku zapisuje się na studia psychologiczne i marzy o tym, żeby zostać psycholog olsztyn. To dość ambitne i do tego niezwykłe, zważywszy na fakt, że jeszcze niedawno nie była to zbyt popularna specjalizacja. Każdy, kto uczy się na przyszłego psycholog olsztyn musi wiedzieć, czym jest między innymi psychologia ewolucyjna.

 

Prawdopodobnie pojęcie psychologii ewolucyjnej jest znane, ale warto je trochę bardziej przybliżyć. Jak pewnie łatwo się domyślić, jest psychologia, która zajmuje się wpływem naszych wrodzonych predyspozycji na nasze życie. Dokładnie rzecz biorąc, psycholog olsztyn zajmujący się psychologią ewolucyjną zastanawia się, jak nasz umiejętności, nabyte przez tysiące lat ewolucji, wpływają na nasza psychikę.

 

Ważne jest tutaj również tempo rozwoju cywilizacji i nasze możliwości do przystosowania się do szybko zmieniającej się rzeczywistości. Nie ma co udawać. Świat zmienia się z dnia na dzień i coraz więcej osób nie wytrzymuje presji. Większość zarzuca sobie kłopoty z przystosowaniem i ma z tego powodu jeszcze większe problemy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Psychologia ewolucyjna
Nick: